TULE - proovime aia-, metsa- ja haljastustehnikat!

DEMO Aiatäht Tallinn kaupluse ees ja sees (Tuleviku tee 10, Peetri - Tallinna piiril, kohe Tartu mnt. ääres).

FOOKUSES AKUTENIKA ja PROFITEHNIKA uuendused ja võimalused! Tutvume üheskoos valikuvõimalustega ning katsetame tehnika võimekust! Tehnika, mis mõeldud vastu pidama suurema mahulisteKs töödeks ja olles samal ajal kasutajale mugav ning võimalusel ka mitmekülgsete valikutega. Märksõnadeks haljastus, korisitus, kinnisvarahooldus jne.

MIDA NÄHA SAAB või millest juttu teeme? Järgnevalt välja toodud mõned näited ja esindatud kaubamärgid:

Ecotech

Ecotech Panther H27ainulaadne ja võimas (kaugjuhitav) nõlva- ja hooldusniiduk Eestis! Väga hea niidumasin ka ülekasvanud rohu ja võsastunud alade niitmiseks ning saab hakkama raskel maastikul ning tehniliselt mõeldud kallakutel ning kraavipervedel töötamiseks. Teame, mida räägime, kuna oleme masinat ka ise usinasti testinud erinevates olukordades ja tingimustes. 

Ecotech HSR 110 Swingprofessionaalne hooldusniiduk: võimas kõrge rohu niiduk, mis sobib ka kergelt võsastunud (kuni 2,5cm kasvud) aladel ja nõlvadel töötamiseks. 

• Ecotech HSR 110 Swing käepidet on võimalik reguleerida vastavalt nõlva kaldenurgale (patendeeritud Swing süsteem).
• 9 asendiga pöördesüsteem.
• 16-tollised spiraalsed terasest roomikurattad (kiirvabastusega).
• Kohene tagurdamine, hetkeline seisupidur.
• Kaks sõltumatut hüdrostaatilist mootorit.
• Viis juhtraua kõrguse regulaatorit ja täielikult suletav juhtraud transpordi ajaks.
• Lõikekõrguse reguleerimine jne.
 
Ecotech ML 60 SwingNiidumasin (trimmerniiduk, multšer, võsaniiduk), mis tänu "Swing süsteemile" võimaldab mugavalt töötada ka kallakutel. 

Veoga hooldusniiduk vahetatavate liitmikega kallakute jaoks, 7 asendit patenteeritud pöördesüsteem, seisupidur, 13" terasest hammasrattad kallakutel töötamiseks, terade peatus siduriga, kiire ühendus liitmike vahetamiseks. Erinevad lõikeorganid lisavarustusena saadaval ja neid saab kiiresti ja ohutult vahetada lihtsa jõuvõtuvõlli (PTO) abil.

Ego

EGO Power akutooted – 56V akutehnoloogia - roheline tee tulevikku – väiksem müra suurem võimsus! Lehepuhurid, niidutehnika, trimmerid, võsalõikajad, hekipügajad jne.

Nullpöörderaadiusega akumurutraktor EGO Power Plus Z6 - midagi ennenägematut. Võrreldav 22 hobujõuga bensiinimootoriga murutraktoriga – ta on võimeline liikuma kuni 12,8 km/h ja niitma kuue 10Ah akuga kuni 12000 m2.

Võimsaim akulehepuhur Eestis! Ego Power LB7650E

Makita Logo PNG Vector

MAKITA akuga tehnikalahendused, mida on võimalik targalt omavahel kombineerida ning teostada mitmekülgseid tööülesandeid erinevatel objektidel. Väga hea valik ka profitehnika näol! Mitte ainult elektri- ja akuga käsitööriistad, vaid palju enamat! Võimas valik akutehnikat profile igapäevatööks: haljastuseks, puhastuseks, pargi-, metsatuka või kinnistu hoolduseks jne.

Stihl

STIHL usaldusväärne tehnikavalik: profidele igapäevatööks, nõudlikule kliendile ning ka kodukasutajatele. Võsalõikajad, trimmerid, lehepuhurid- ja imurid, mootorsaed, akutehnika, pritsid jne.

Laski

LASKI - kindel valik leheimur-hekseldite, puiduhakkurite, oksapurustajate, kännufreeside ja trassifreeside näol. Saad kiirelt korda haljasalad, pargi ja erinevad objektid! Vaata ka: LASKI.EE

 Ibea

IBEA elektri- ja inverter generaatorid – kaasaegsed ja innovaatilised generaatorid, mis on varustatud AVR (automaatne pingeregulaator) süsteemiga.

Murukamara lõikurid

Vertikaallõikurid ehk muruõhutajad

Akuga oksakäärid suuremamahuliseks oksalõikuseks

 Vari

VARI puulõhkujad hüdraulilised (vertikaalsed ja horisontaalsed). Pakkude tõstmine on ajalugu. Võimsad VARI puulõhkujad saavad hakkama  kuni meetri pikkuste pakkudega. Valikus 5ton, 8ton, 11ton, 14ton, 16ton ja 22ton puulõhkujad.

Motoplokid/minitraktorid

Tänavapuhastusharjad jne

 

Üles seatud nii spetsiaalne demobuss kui ka tehnika demoalad! Ühtlasi avatud Aiatäht aia- ja metsatehnika kauplus, kus võimalus samuti tutvuda erineva tehnikaga ning soovi korral kohe kaasa osta.

TULE MEILE AIATÄHTE KÜLLA! 

Arutame aktuaalsetel ja tehnikaalastel teemadel. Uurime ja katsetame üheskoos tehnikat, soovi korral saad ka oma käe külge panna ning näha ka nö. masina "kapoti alla". Nagu öeldakse: "Sa oled see, mida sööd!" ... nii on ka tehnikaga: "Sinu töö tulemus, kvaliteet ja tasuvus oleneb sellest, millist tehnikariista kasutad ning kes sellega töötab!". Tööriista osas saame sulle Aiatähes nõu anda ning valikut pakkuda!

Loomulikult kosutab sind soe kohvi/tee ja suupooline.

 

Kohtumiseni AKU- ja PROFITEHNIKA DEMOPÄEVAL 22.september Aiatähes ning planeerime üheskoos tulevikku (Tuleviku tee 10, Peetri).

Aiatäht Aitab!

Asjaliku kohtumiseni, Aiatähe meeskond!

 

 

Lisainfo 22.09.2022 demopäevast Aiatähes:

e-post: tallinn@aiataht.ee

tel. +372 5120510 / tel. +372 53803495

Demopäeva asukoht: Tuleviku tee 10, Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa.

www.aiataht.ee 

www.laski.ee

www.facebook.com/aiataht