Avatud:
E-R 9-18 Tallinn
E-R 9-18 ja L 10-13 Saku
E-P 10-18 LUIGE

VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

Aiatäht OÜ veebipoe (edaspidi veebipood) omanik on OÜ Aiatäht (registrikood 11554463) asukohaga Tuleviku tee 10 Peetri alevik, 75312, Rae vald Harjumaa, Eesti.

 

1    Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1.1 Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel.

1.2 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kauba kohaletoimetamise tasu tuuakse välja eraldi.

1.3 Kauba kohaletoimetamise tasu oleneb ostja asukohast ja kohaletoimetamise viisist. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

1.4 Kauba kohaletoimetamise eest tasub ostja, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

1.5 Kauba kirjeldused on esitatud veebipoes vahetult kauba juures. Teenuse osutaja annab endast parima, et kuvada võimalikult head ja korrektset tootekirjeldust, kuid vaatamata sellele, veebipoes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

1.6 Toodete valik veebipoes, hinnad ning allahindlused võivad erineda jaekaupluse kaubavalikust, hindadest ning allahindlustest.

1.7 Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega.

 

2    Tellimuse vormistamine

2.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ja valida  sobiv kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasumisele kuuluv summa, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muud veebipoes pakutud makselahendust kasutades. Tehtud tehingud arveldatakse eurodes ja ka ostjate kontodelt läheb maha ostusumma eurodes.

2.2 Kauba tellimus (edaspidi leping) jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.

2.3 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud summa (ka kauba kohaletoimetamise kulu) esimesel juhul, kuid mitte hiljem kui 28 päeva jooksul teate saatmisest.

 

3    Kauba kohaletoimetamine

3.1 Kaupu toimetatakse kohale Eesti riigi piires.

3.2 Esinduskaupluse laos olev kaup jõuab ostja määratud sihtkohta kuni maksimaalselt 7 tööpäeva jooksul alates lepingu jõustumisest. Tavapärane laos oleva kauba tarne aeg 1-3 tööpäeva.

3.3 Kauba saamiseks on ostjal järgmised valikud: Omniva pakiautomaat, DPD pakiautomaat, Itella Smartposti pakiautomaat, kuller või ise kaubale järele tulemine valitud esindusse. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 60x60x60cm.

 

4    Taganemisõigus

4.1 Ostjal on õigus veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamise päevast, esitades veebipoele taganemise avalduse ja tagastades kauba. Taganemise avaldus tuleb saata e-postiaadressile epood@aiataht.ee või  OÜ Aiatäht esindusse aadressil Tuleviku tee 10 Peetri alevik, 75312, Rae vald Harjumaa, Eesti.  Palume pöörata tähelepanu: Kaubad, millel ei esine puuduseid ei kuulu tagastamisele.

4.2 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

4.3 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil, nagu see on lubatud kauba tutvumiseks füüsilises poes.

4.4 Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks, kui on ajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke või see ei ole esialgses komplektsuses, on veebipoel õigus kaupa mitte tagasi võtta või alandada tagastatavat summat vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

4.5 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (vale või defektiga kaup).

4.6 Ostja peab kauba tagastama lepingust taganemise avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul OÜ Aiatäht esindusse aadressil Tuleviku tee 10 Peetri alevik, 75312, Rae vald Harjumaa, Eesti, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

4.7 Veebipood tagastab lepingu alusel tasutud summa ostjale hiljemalt 28 päeva jooksul kauba kättesaamisest arvates. Kauba transpordi kulud ei kuulu tagastamisele. 

Tagastatav toode peab vastama järgmistele nõuetele:

  • Tagastatav toode peab olema originaalpakendis;
  • toode peab olema terve;
  • toode peab olema kasutamata ning algse kaubandusliku välimusega;
  • tagastatav toode peab olema täpselt sama, mis tellitud toode.
  • Kui toote pakend on vigastatud või kaubal tuvastatakse visuaalseid vigastusi siis tagastust ei aktsepteerita ning kreeditit ei tehta.

 4.8 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust, kui kauba hind veebipoes on kuvatud valesti süsteemivea tõttu või kui kaup on laost otsa saanud. Viidatud juhul võtab veebipood ostjaga  ühendust ja tagastab lepingu alusel tasutud summa.

 

5    Pretensiooni esitamise õigus

5.1 Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on veebipoe kohustus.

5.2 Ostjal on puuduse ilmnemise korral õigus pöörduda veebipoe poole, saates kirja e- postiaadressile  epood@aiataht.ee või  OÜ Aiatäht esindusse aadressil Tuleviku tee 10 Peetri alevik, Rae vald Harjumaa, Eesti või helistades telefonil +372 5611 1669 E–R 9–17.

5.3 Pretensiooni esitamise korral peab ostja tagastama kauba OÜ Aiatäht esinduse aadressile Tuleviku tee 10 Peetri alevik, Rae vald Harjumaa, Eesti.

5.4 Kui kaubal on puudused, mille eest veebipood vastutab, parandab või asendab veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab veebipood ostjale lepingu alusel saadud summa.

5.5 Veebipood vastab pretensioonile kirjalikult 15 päeva jooksul.

  

6    Isikuandmete töötlemine

6.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, e-postiaadress ja sihtkoha aadress) ainult tellimuse täitmiseks ja kauba ostjale saatmiseks. Viidatud isikuandmed edastatakse veoteenust pakkuvale ettevõttele kauba kohaletoimetamiseks.

6.2 Veebipood säilitab isikuandmeid õigusaktides kehtestatud tähtaegade jooksul.

6.3 Isikuandmeid puudutavate küsimuste korral palume pöörduda e-postiaadressil epood@aiataht.ee või helistada telefonil +372 5611 1669 E–R 9–17.

 

7    Vaidluste lahendamine

7.1 Kui ostjal on veebipoe kohta pretensioone, tule need saata e-postiaadressile epood@aiataht.ee või helistada telefonil +372 5611 1669 E–R 9–17.

7.2 Kui tarbija ja veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on tarbijal võimalik pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjonipädevuses on lahendada tarbija ja veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Tarbija kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

7.3 Tarbija võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Avatud: E-R 9-18 Tallinn
E-R 9-18 ja L 10-13 Saku
E-P 10-18 LUIGE