Avatud:
E-R 9-18 Tallinn
E-R 9-18 ja L 10-13 Saku
E-P 10-18 LUIGE

Akuõhuluud EGO LB7650E 56V (ilma aku ja laadijata)

Akuõhuluud EGO LB7650E 56V (ilma aku ja laadijata)

Tootekood: LB7650E
319,00
Aku pinge
56 V
Maks. õhuhulk
1300 m³/h
Puhumisjõud
26 N
Tootja
EGO
Saadaval esinduspoes
Tallinna esinduspood
Tarneaeg e-poest tellides 1-3 tööpäeva

Tootest

Uskumatult võimas akulehepuhur!

Muljetavaldav puhumisjõud.

Puhasta mugavalt ja kiirelt oma aed, kõnnitee või terrass.

Kaal: 2.1 kg

Maks õhuhulk: 1300 m³/h

Puhumisjõud: 26 N

Mootor: harjavaba

Mugavuse huvides ühildub see ka EGO Power+ seljakotiga, nii et saate aku raskuse oma kätelt maha võtta

Harjavaba mootor annab rohkem võimsust ja pikema tööaja.

 

EGO POWER+ õhuluud on kõige võimsam müügil olev akutoitel õhuluud ja ühtlasi esimene, mis toimib paremini kui paljud esmaklassilised bensiini toitel töötavad mudelid. Selle toiteallikaks on võimsaim turul olev aku. EGO POWER+ õhuluua jõudlus ületab bensiini toitel töötavate mudelite jõudlust, kuid seda ilma müra ja heitgaasideta.


EGO POWER+ õhuluua omaduste hulka kuulub:
* suurim väljalastava õhu hulk (1300cm3/h) võrreldes turul olevate elektriliste ja bensiini toitel töötavate mudelitega
* ventilaatori konstruktsioon, mis on inspiratsiooni saanud aeronautika tehnoloogiast, tagamaks parima turul saadaoleva võimsuse
* efektiivne harjavaba mootor, mis tagab kerge kaalu, kompaktse disaini, pikema tööaja, madala vibratsioonitaseme ja pikema mootori eluea.
EGO POWER+ õhuluud on esimene juhtmevaba õhuluud, mis ületab jõudluse poolest bensiini toitel töötavaid mudeleid!

 

Tööajad (LOW/HIGH/BOOST):

2,5 Ah akuga – 30min/13min/-

5 Ah akuga – 150min/25min/17min

7,5 Ah akuga – 225min/37min/26min

10 Ah akuga – 300min/49min/34min

12 Ah akuga – 360min/61min/40min

 

Tasuta pikema garantii saamiseks registreeriga oma EGO toode siin – https://egopowerplus.ee/user-login

 

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

Kõik akuelemendid on ümbritsetud unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis neelab soojusenergiat ja hoiab elemente kauem nende optimaalsel temperatuuril.

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ Professional toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii 24 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

 • Aku pinge
  56 V
 • Kaal
  2.1 kg
 • Lehepuhurid
  Akulehepuhurid
 • Maks. õhuhulk
  1300 m³/h
 • Puhumisjõud
  26 N
 • Tootekood
  LB7650E
 • Tootja
  EGO
Avatud: E-R 9-18 Tallinn
E-R 9-18 ja L 10-13 Saku
E-P 10-18 LUIGE