Avatud:
E-R 9-18 Tallinn
E-R 9-18 ja L 10-13 Saku
E-P 10-18 LUIGE

Akuõhuluud EGO Profi LBX6000 (ilma aku ja laadijata)

Akuõhuluud EGO Profi LBX6000 (ilma aku ja laadijata)

Tootekood: LBX6000
429,00
Aku pinge
56 V
Kaal
2,7 kg
Maks. õhu kiirus
59 m/s
Maks. õhuhulk
1014 m³/h
Tootja
EGO

Tootest

Bensiinimootori võimsus ilma bensiinita!

Õhuhulk 1014 m3/h, muudetava kiirusega (4 vahemikku)

Jõudlus 19.2N

Lame- ja ümarotsik

 

Teeb bensiinimootoriga puhuritele tuule alla. Puhuritele uut standardit kehtestamas on LBX6000 kõige võimsam käeskantav profi klassi puhur turul. Pakub rohkem tööaega, rohkem mugavust ja rohkem jõudu kui bensiin. Kuna Turbo Boosti režiimis on võimalik puhuda kuni 1014 m³/h õhku, pole lehtedel ja konkurentidel võimalust.

Tööajad:

Tööaeg BAX1500 seljakott-akuga (kuni 350 minutit)

Tööaeg BAX1300 seljakott-akuga (kuni 280 minutit)

5 Ah akuga – kuni 60 min

7,5 Ah akuga – kuni 93 min

 

Tasuta pikema garantii saamiseks registreeriga oma EGO toode siin – https://egopowerplus.ee/user-login

 

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

Kõik akuelemendid on ümbritsetud unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis neelab soojusenergiat ja hoiab elemente kauem nende optimaalsel temperatuuril.

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ Professional X toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii tööriistadele ja akudele 36 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

 
 • Aku pinge
  56 V
 • Aku/ seeria
  BAX 1500 akuseljakott
 • Kaal
  2,7 kg
 • Lehepuhurid
  Akulehepuhurid
 • Maks. õhu kiirus
  59 m/s
 • Maks. õhuhulk
  1014 m³/h
 • Puhumisjõud
  19,2 N
 • Tootekood
  LBX6000
 • Tootja
  EGO
Avatud: E-R 9-18 Tallinn
E-R 9-18 ja L 10-13 Saku
E-P 10-18 LUIGE