LAOS! Aiatähe valikus nii inverter generaatorid kui ka bensiinimootoriga eletrigeneraatorid IBEA.

IBEA elektrigeneraatorite sari pakub võimsust ja vastupidavust alati ja kõikjal, kus seda vajate. Ebameeldivate elektrita olukordade vältimiseks on üsna tark valik omada majapidamises generaatorit. Samuti on võimalik generaator ka mobiilselt kaasa võtta tööobjektile, suvilasse või matkale, kus puudub elektriühendus. 

INVERTER GENERAATORID – need pakuvad kvaliteetset puhast energiat ja ei sõltu mootori pöörlemissagedusest. Invertertehnoloogia abil pakume ülikompaktseid generaatoreid, mille generaator on poole väiksem kui traditsioonilisemad elektrigeneraatorid.

Inverterid suudavad pakkuda stabiilset ja suurepärase kvaliteediga elektrit, tagades seadmete parima jõudluse ja maksimaalse eluea koos täiendavate eelistega, nagu näiteks väiksem kaal, väiksem müratase, suurem kütusesäästlikkus. Seda tehnoloogiat kasutavaid IBEA kaasaskantavaid generaatoreid kasutatakse tavaliselt väga keerukate elektroonikaseadmete toiteks, nagu arvutid, telerid, elektroonilised kaalud, viimase põlvkonna emaplaadid ja boilerid. Inverter generaatorid on ka väga head kaaslased matkal või reisil, olles näiteks matkaautoga erinevates paikades või telkides metsas ja mereääres. Samuti on ka koduses majapidamises inverter generaator väga hea investeering, mis tasub ennast ära just siis kui sa seda ootamatult ja väga vajad (elektri katkestuse jm).

BENSIINIGENERAATORID - Tänu suurele paagile ja juhtimissüsteemidele suudavad IBEA elektrigeneraatorid pakkuda kvaliteetset laadimist ja elektri kasutust pikka aega, ilma ohutusest loobumata. Antud generaatorid on varustatud süsteemidega, mis takistavad nende kasutamist, kui mootor ei ole optimaalsetes tingimustes. Ühtlasi generaatorite näidikud võimaldavad jälgida kütusejäägi taset ja tarnitud pinget.

Bensiinigeneraator hea lahendus garaaži, majapidamisse või ehitusobjektile jne. IBEA bensiinigeneraatorid on kindel ja võimas valik!

Elektrigeneraator IBEA 6kw 5kw 2,5kw Ibea generaatorid

 

Tule tutvu IBEA generaatorite valikuga Aiatäht Tallinn kaupluses või telli kasvõi otse koduhoovi, siit: IBEA GENERAATORID

 Päästeamet koostas juhendi generaatorite ohutuks paigaldamiseks ja kasutamiseks, vaata SIIT!

IBEA tehnika MÜÜK, HOOLDUS, KULU- ja VARUOSAD Aiatähest!