Varusta end küttematerjaliga! VARI puulõhkujad, halumasinad ja kreissaed on kindel ja usaldusväärne valik ise puidust küttematerjali tegemiseks. Vari seadme näol teed investeeringu aastateks, mis tasub end peagi ära.

Aiatähe LAOS SEES hetkel valik erineva võimsusklassiga puulõhkujaid ja kreissaage! Aiatähest ka hilisem kulu- ning varuosa saadavus. Tule tutvu Aiatähe esinduses või telli puulõhkuja kasvõi otse koduhoovi.

PUULÕHKUJA

Käsitsi kirvega halgude peenestamine on siiski äärmiselt aeganõudev ja vaevarikas töö, eriti kui lõhkuda on vaja terve talve küttematerjal. Korralik Vari puulõhkumismasin teeb aga selle töö kordades lihtsamaks, kiiremaks ja mis peamine, ohutumaks. Mida jõulisem on masin, seda laiemaid, tooremaid ja suurema tihedusega puid see lõhkuda jõuab.

VARI TOOTEVALIKUS puulõhkujad nii vertikaalsed kui ka horisontaalsed, hüdraulikaga. Lõhkumisjõu valik 5ton, 8ton, 11ton, 14ton, 16ton, 18ton ja 22ton.

Jõuallikana elektrimootor, PTO või ka bensiinimootoriga. Vari 22 ton PTO puidulõhkujat on näiteks lisaks elektrimootorile võimalik juhtida ka traktori kardaanvõlliga pööretel 540 p/min ja seda kolmepunktikonksul transportida. Nii saab puitu lõigata otse puidu ladustamise kohas kus puudub elektri kasutamise võimalus.

Vertikaalne või horisontaalne puulõhkuja?

Jah, puulõhkujaid tehakse nii vertikaalse, kui ka horisontaalse asetusega. Horisontaalis on parem ja mugavam väiksemaid puid lõhkuda, vertikaalis aga suuremaid ja raskemaid pakke poolitada.

Lisad puulõhkujatele

Märka, et meie müüdavatele vertikaalsetel puhlõhkujatel osadel mudelitel on juba komplektis nii puu lõhkumise lai kiil kui ka lõhkumisrist. Mudelitel, mis standardvarustusena omavaid laia kiilu, saab aga juurde osta ristikiilu, mis lõhub puu kahe asemel neljaks.

Samuti pööra kindlasti tähelepanu ka turvalisusele. Kõik Vari puidutöömasinad vastavad EL uuele ohutusmäärusele. Samuti on siinkohal oluline lisaks töötamiseks vajalik varustus. Aiatähe valikust on võimalik juurde soetada ka isikuvarustust: kaitseprillid, kindad, kõrvaklapid jne. 

 

 Tule tutvu Aiatähes kohapeal või telli kohe e-poest:

Puulõhkujate valik: SIIT!

 Vari puulõhkumise masinad küttepuude tegemine

Aiatäht Tallinn kauplus - Vari esindus

VARI tehnika MÜÜK, HOOLDUS, KULU- ja VARUOSAD Aiatähest!